Najlepsze kosmetyki do higieny intymnej

Najlepsze kosmetyki do higieny intymnej

Data: 7 czerwca '17

Chyba nie ma dzisiaj kobiety, która by nie dbała o siebie. I nie chodzi tutaj w pierwszej kolejności o zadbane paznokcie, czy włosy, ale o higienę miejsc intymnych. Jest to istotne, by dbać o te okolice. Jak się bowiem okazuje – dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów, jakimi są kosmetyki (zobacz) do higieny osobistej, mamy szanse na unikniecie poważnych infekcji.


kosmetyki

Foto: pixabay.com

Warto je zatem mieć w…

Warto je zatem mieć w swej łazience, tym bardziej, że zwykłe mydło nie nadaje się do mycia tych wrażliwych okolic. Warto wiedzieć, że kosmetyki do higieny intymnej mogą występować w formie mydła, czy żelu. Taki płyn – umieszczony w buteleczce z pompką jest wygodny i praktyczny. Nie ma problemu z dozowaniem preparatu, jakim jest kosmetyk do higieny osobistej. Trzeba zaznaczyć, iż kosmetyki do higieny intymnej, by działały odpowiednio powinny posiadać w swym składzie odpowiednie substancje. Bardzo dobrą składową jest wyciąg z szałwii.

Jak się okazuje – szałwia znana jest ze swych ściągających, bakteriobójczych i łagodzących właściwości. Innym składnikiem obecnym w preparacie, jakim są kosmetyki do higieny intymnej może być olejek z drzewa herbacianego. Ma on działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>