Na czym polega wybielanie zębów?

Data: 7 czerwca '17

Wybielanie zębów (zobacz colgate.pl) może zostać wykonane zarówno w gabinecie dentystycznym bądź w domu, przy pomocy zestawu wydanego przez lekarza. W obu tych przypadkach metod stosowane są żele do wybielania, które usuwają przebarwienia dzięki swym właściwościom utleniającym.


Może zdarzyć się, że podczas procesu jakim jest wybielanie zębów, zęby stają się nieznacznie nadwrażliwe. Wybielanie zębów w domu obecnie cieszy się większą popularnością niż wybielanie w gabinetach. Stomatolog wykonuje odcisk zębów i przygotowuje odpowiedni do naszych zębów aplikator, który wypełnia się żelem wybielającym i taki pasem nosi się przez nie dłużej niż 2godziny, i cały proces trwa około 2 tygodni. Wybielanie w domu, które jest nadzorowane przez stomatologa to bardzo skuteczna metoda. Z kolei wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest droższe, ale jednorazowo trwa od 30 do 60minut. Z zależności od tego, jaki odcień bieli chce się uzyskać, dostosowywana jest ilość wizyt u stomatologa.

Na czym polega wybielanie zębów? – galeria

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>