Kalendarz szczepień noworodka

Data: 14 marca '17

Kalendarz szczepień noworodka to w jednym miejscu spis wszystkich niezbędnych szczepień, jakim dziecko musi zostać poddane. W takimi kalendarzu znajduje się wiek, przypisane szczepienie do danego wieku, oraz zapisane są różne uwagi odnoszące się do danej szczepionki.


Kalendarz szczepień noworodka jest dla młodych rodziców sprawą istotnie ważną. Kalendarz szczepień noworodka na początku swej listy umieszczone ma szczepienie przeciwko WZW typu B oraz przeciw gruźlicy. Szczepienie WZW typu B jest wykonywane domięśniowo, natomiast szczepionka przeciw gruźlicy to śródskórna szczepionka, która powinna zostać wykonana jednocześnie bądź nie później niż 24 godziny od szczepienia WZW. Kalendarz szczepień noworodka na tej właśnie zasadzie poddaje wszelkie informacje odnośnie szczepionek i czasu ich wykonania. Jest to kompendium wiedzy dla wszystkich rodziców, które powinni mieć na oku, by nie dopuścić się do zapomnienia bądź przegrabienia jakieś wizyty na szczepionki.

Kalendarz szczepień noworodka – galeria

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>