Cellulit u nastolatki – jak się go pozbyć?

Cellulit u nastolatki – jak się go pozbyć?

Data: 13 września '15

Okazuje się, że nie tylko kobiety w ciąży mają problem z cellulitem, ale również nastolatki. Jest to związane z tym, że za powstawanie skórki pomarańczowej odpowiadają zawirowania hormonalne, których w organizmie młodej dziewczyny także występują. Dlatego też coraz więcej nastolatek zastanawia się, jak pozbyć się cellulitu.Czy jest to w ogóle możliwe…

Czy jest to w ogóle możliwe. Walka ze skórką pomarańczową w przypadku młodej dziewczyny może być dużo łatwiejsza. Zastanawiając się, jak to zrobić, należy mieć świadomość tego, że defekt w przypadku młodych dam jest dużo mniejszy, w pierwszej fazie zaawansowania. Jeśli młode dziewczęta chcą przekonać się na własnej skórze powinny przede wszystkim postawić na aktywność fizyczną. Jazda na rowerze, aerobik, bieganie, skakanka, pływanie – to skuteczne formy aktywności pozwalające na uporanie się z defektem. Koniecznością jest zmiana dotychczasowego sposobu odżywiania. Należy ograniczyć spożywanie słodyczy.

Należy całkowicie wyeliminować sól oraz fast-foody…

Należy całkowicie wyeliminować sól oraz fast-foody. Chcąc dowiedzieć się, jak pozbyć się celulitu, warto również sięgnąć po odpowiednie specyfiki antycellulitowe. Ważny jest ich skład oraz sposób aplikowania. W specyfiku muszą znaleźć się substancje pobudzające krążenie i wzmacniające naczynia krwionośne. Masaż również jest istotny.

Ciekawe wiadomości o naczynia philipiak opinie autor zdobył ze strony najwyzszajakosczycia.pl

1 komentarz

  1. natamox pisze:

    Cellulit widoczny już u nastolatki z pewnością nie jest czymś pożądanym. Dlatego dziewczyny robią wszystko by się go pozbyć, bo nie jest to powód do dumy.

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>