Nadwaga zmorą ludzi.

Nadwaga zmorą ludzi.

Data: 27 listopada '09

Każdy lubi jeść, nie każdy dużo, ale wszyscy posiadamy przecież preferowane dania, które chętnie spożywamy. Każdy przywiązuje wagę do czegoś zupełnie innego, ale problemem wszystkich jest nadwaga. Nadwaga dotknąć może tych, którzy jedzą za dużo, albo tych, którzy jedzą wyłącznie nie zdrową żywność. W zasadzie dorosła pracująca osoba bardzo rzadko w Polsce nie narzeka na dodatkowe kilogramy, gdyż nadwaga bardzo łatwa jest do osiągnięcia.


przepis kebab

Foto: pixabay.com

Galeria

kebab przepis

Foto: pixabay.com

kebab przepis

Foto: pixabay.com

Po ciężkim dniu pracy siadamy przed telewizorem, zamawiamy pizze, idziemy na kebab. Wybieramy to jedzenie, które jest nie zdrowe i bardzo kaloryczne. Nie jemy tego co zdrowe – liczy się smak, a w takich chwilach nadwaga się zupełnie nie liczy. Dopiero wówczas, gdy nadwaga rzeczywiście się pojawi narzekamy jacy głupi byliśmy żywiąc się w ten sposób. Wtedy jest już za późno, gdyż odchudzenie to ciężka praca, która przynosi pożądany skutek wyłącznie w przypadku nielicznych osób.

1 komentarz

  1. Weronikaaa pisze:

    nie rozumiem jak można się opychać non stop fast foodem. A potem jest rozpacz, że ma się nadwagę.

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>